Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Yi: "Koç Walton'ın sistemine uyum sağlarım"

Los Angeles Lakers'ın yeni üyesi Çinli oyuncu Jianlian Yi, koç Luke Walton'ın sistemine uyabileceğini düşündüğünü söyledi.

Los Angeles Lakers'ın yeni üyesi Çinli oyuncu Jianlian Yi, koç Luke Walton'ın sistemine uyabileceğini düşündüğünü söyledi.

Yi, şu şekilde konuştu:

"Yaz döneminde koç Luke ile konuşuyordum. Sistem hakkında konuştuk. Takıma ve sistemine uyum sağlayabileceğimi düşünüyorum. Hala 3'lük atabileceğimi düşünüyorum. Ama 4 veya 5 oynamaya da açığım."

2007'de Milwaukee Bucks tarafından seçilen Yi, 2008-10 arası Nets'te, 2010-11 sezonunda da Washingon Wizards'ta forma giymişti ve 2012'de de Dallas Mavericks'e geçmişti. Yi 2012'den beri ilk defa bir NBA takımına dönüş yaptı.


7/24 NBA TÜRKİYE