Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Wall'a yaptığı bağış için özel teşekkür

Evsizlik ve Yoksulluk Ulusal Hukuk Merkezi, Washington Wizards yıldızı John Wall'u bir ödülle onurlandıracağını açıkladı.

Evsizlik ve Yoksulluk Ulusal Hukuk Merkezi, Washington Wizards yıldızı John Wall'u bir ödülle onurlandıracağını açıkladı.

Bright Beginnings isimli evsiz çocuklara eğitim, sağlık ve aile hizmetleri sağlayan bir hayır kurumuna 400 bin dolar bağış yapmış olan Wall'un ödediği bu miktar, organizasyonun 2017'de açmayı düşündüğü bir binanın bütçesine katkı olarak kullanıldı.

Evsizlik ve Yoksulluk Ulusal Hukuk Merkezi, Wall için şu duyuruyu yaptı:

"Washington Wizard'ı John Wall, Washington D.C.'de McKinney-Vento Ödül Töreninde olacak. Hukuk Merkezi ise, evsizlikle mücadele eden bireylerin haklarını koruma ve Amerika'da evsizliği bitirmeye yönelik sıkı çalışmalarının 27. yılını kutluyor olacak."


7/24 NBA TÜRKİYE