Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Thaddeus Young şutuna çalışıyor

Indiana Pacers oyuncusu Thaddeus Young, yaz döneminde şutuna çalışıyor.

Indiana Pacers oyuncusu Thaddeus Young, yaz döneminde şutuna çalışıyor.

Potaya yakın mesafede %77 gibi bir isabetle oynasa da, geçtiğimiz sezon Brooklyn Nets'te üçlük çizgisinin arkasından %23.3 gibi kötü bir yüzdeyle şut atmış olan Young, (Ondan önceki sezon %33 atıyordu) Pacers'ta yeni koç Nate McMillan'ın yönetiminde şut atma serbestliğine sahip olacak.

Young, durumu "Koçun kim olduğuna bağlı. Bazı koçlar bazı alanlarda size özgürlük verir, bazıları vermez." şeklinde yorumlarken, koç McMillan ise, "Biraz o konuda izin vermemiz gerekecek." açıklamasını yapıyor.

Pacers ekibinde Jeff Teague, Monta Ellis, Paul George, ve Myles Turner gibi diğer şut atabilen oyuncu opsiyonları da bulunuyor.


7/24 NBA TÜRKİYE