Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Popovich ve Duncan'ın 'havuçlu kek' hikayesi

San Antonio Spurs koçu Gregg Popovich ve emekli efsane Tim Duncan'la ilgili bir 'havuçlu kek' hikayesi ortaya çıktı.

San Antonio Spurs koçu Gregg Popovich ve emekli efsane Tim Duncan'la ilgili bir 'havuçlu kek' hikayesi ortaya çıktı.

Popovich, Duncan'a elveda amaçlı yapmış olduğu basın toplantısında, özleyeceği şeylerden biri olarak Duncan'a "Bir dilim havuçlu kek götürmek" örneğini göstermişti.

Detaylara inmeyen Popovich'in bu hikayesi, San Antonio Express-News sitesinde açıklandı.

İşte o hikaye:

"Bir babanın düşünceli bir hareketiydi. Yol üzerinde bir restorana giderdi ve bazen yemeğin sonunda garsondan ufak bir havuçlu kek rica ederdi.

Sonra da pakedi Tim Duncan'ın otel odasının önüne bırakırdı, ve Popovich'in düşünce yapısı basitti. Duncan'ın havuçlu keki çok sevdiğini biliyordu.

Ama söylenilen o ki bu durum yıllarca süre gelen bir ritüel olmuş ve bir gece abur cuburundan fazlasıymış. En güzel özeti de ortaklığın ve birlikteliğin takdiri.

Oda servisi ise sona erdi. Popovich önüne bakıyor."

Duncan geçtiğimiz aylarda emekliliğini duyurmuştu.


7/24 NBA TÜRKİYE