Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Olynyk'in iyileşme süreci sezona sarkabilir

Boston Celtics uzunu Kelly Olynyk'in omuz sakatlığının iyileşme sürecinin önümüzdeki sezon içinde de devam edebileceği söylendi.

Boston Celtics uzunu Kelly Olynyk'in omuz sakatlığının iyileşme sürecinin önümüzdeki sezon içinde de devam edebileceği söylendi.

Geri dönüş tarihi önümüzdeki ay içerisinde olan Olynyk'in, antrenman kampının önemli bir kısmını kaçıracağı da açıklandı. Celtics muhabiri Sherrod Blakely'ye göre, takımları Olynyk'i kendisinin sağlıklı olduğunu kanıtlayana kadar kovalamayacak ve rotasyonda önünde çıkacak Amir Johnson ve Al Horford ise kendisinin çok süre almasını engelleyecek.

Olynyk'in ortalamaları 10.0 sayı ve 4.1 ribaund şeklinde.


7/24 NBA TÜRKİYE