Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

LeBron'un çaylak kartına tahmini fiyat: 200 bin dolar

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James'in koleksiyon kartı 200 bin dolara (595 bin TL) alıcı bulabilir.

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James'in koleksiyon kartı 200 bin dolara (595 bin TL) alıcı bulabilir.

Açık arttırma sitesi Goldin Auctions'da şu anda açık arttırmada bulunan kart, LeBron tarafından imzalı ve formalarından birinden alınmış olan NBA logosu yaması da bulunmakta. 2003'te üretilen kartın durumu hala çok iyi durumda:Goldin Auctions'ın ürünün açıklamasına yazdıkları şu şekilde:

"Karşınızda en değerli ve en aranan LeBron James kartı. Sunulan parça James'in üst seviye çaylak bir koleksiyon parçasıdır. Upper Deck'in ikonik 'Ultimate Collection' markasının 2003/04 çıkışlı ve türünün tek örneği bir karttır."

Açık arttırma başladığından beri, karta biçilen 4 adet fiyat bulunuyor. Goldin Auctions'ın 200 bin dolara satılmasını beklediği kartın açık arttırmasında şu anda en yüksek fiyat ise 65 bin dolar seviyesinde. (193 bin lira)


7/24 NBA TÜRKİYE