Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Ingram: "Igoudala ile mesajlaşıyoruz"

Los Angeles Lakers çaylağı Brandon Ingram, Golden State Warriors'ın tecrübeli guardı Andre Iguodala'nın kendisine tavsiyeler verdiğini açıkladı.

Los Angeles Lakers çaylağı Brandon Ingram, Golden State Warriors'ın tecrübeli guardı Andre Iguodala'nın kendisine tavsiyeler verdiğini açıkladı.

Ingram, Colin Cowherd'ün 'The Herd' programında durumu şu şekilde anlattı:

"Etrafında bulunduğum NBA veteranları her zaman bana yardımcı olmaya çalıştı. Diğer takımlardan adamlar da öyle. ABD Seçme takımında oynarken, hepsi yardımcı oldu. Lakers tesisine gelen ve bire bir maç yapan adamlar bile. Andre Iguodala da dahil."

"Onun oyununu savunma açısından çok izledim. Harika bir savunma oyuncusu. Ona bazen mesaj bile atıyorum ve o da bana bunun bir süreç olduğunu, fakat hem savunma hem de hücum alanında özel olma şansım olduğunu söylüyor."

Ingram, Lakers tarafından 2016 draftında 2. sıradan seçilmişti.


7/24 NBA TÜRKİYE