Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Haslem: "Wade ile tekrar oynamak istiyorum"

Miami Heat'in emektar oyuncusu Udonis Haslem, serbest kalma döneminde Chicago Bulls'a giden eski takım arkadaşı Dwyane Wade ile tekrar oynamak istediğini söyledi.

Miami Heat'in emektar oyuncusu Udonis Haslem, serbest kalma döneminde Chicago Bulls'a giden eski takım arkadaşı Dwyane Wade ile tekrar oynamak istediğini söyledi.

Planlarını anlatan Haslem, önümüzdeki sezondan sonra kendisiyle tekrar oynamak istediğini söyledi ve şu ifadeleri kullandı:

"Tabii ki de deneyeceğim. Yani bilemiyorum. Sanırım önümüzdeki yaz dönemine kadar beklemem gerekiyor. Şu anda zaman yok."

Haslem, Miami'yi terkedip Chicago'ya katılabilme ihtimali için ise şu sözleri söyledi:

"Öyle bir şey demedim. Daha çok onun buraya gelmesini düşünüyordum. Öyle bir şey demem. Onunla tekrar oynamak dedim, ayrılmak demedim."

"Buradaki evini satmaya çalışıyor. Ben satın alıp onun için tutabilirim."

Haslem, Wade ile 10 Kasım tarihinde ayrı takımlarla ilk defa karşı karşıya gelecekler.


7/24 NBA TÜRKİYE