Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Harden takımın yeni halinden dolayı heyecanlı

Houston Rockets süperstarı James Harden, Rockets'ın gelişen oyuncu kimyasıyla ilgili heyecanlı olduğunu açıkladı.

Houston Rockets süperstarı James Harden, Rockets'ın gelişen oyuncu kimyasıyla ilgili heyecanlı olduğunu açıkladı.

Sporcu içeceği markası BodyArmor'ın etkinliğinde konuşan Harden, mevcut kadrodaki gördüğü değişimleri ve organizasyonun temiz bir sayfa açması konusunu şu şekilde anlattı:

"Ben Houston'a geldiğimden beri yapmadığım bir şey yapıyoruz. Bir şeyleri kendine getirmeye ve birbirimizi saha içi ve dışında tanımaya çalışıyoruz. Bu şekilde daha iyi bir takım olacağımıza inanıyorum."

"Herhangi bir sporda, herhangi bir takımda, eğer bütün takım aynı frekansta değilse, herkesin amacı aynı değilse, başarılı olamazsınız. Houston'da inşa etmeye çalıştığımız şey bu. Gelmesini istediğimiz birkaç yeni adamımız var ve bunu inşa edecek harika bir grubumuz olduğunu düşünüyoruz."

"Hepimiz Cumartesi günü yeni bir maceraya atılacağımız için heyecanlıyız. Antrenman kampı uzun ve yorucu, özellikle de 8 senedir oynadığınızda. Ama büyük resme bakarak herkesi aynı yerde toplayabilirsiniz. Şu anda kendimi çaylak gibi hissediyorum."

Rockets ekibi geçtiğimiz sezonu 41-41 serisiyle tamamlamış ve playofflara katılmıştı, fakat finale çıkan ekip Golden State Warriors tarafından elenmişti.


7/24 NBA TÜRKİYE