Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Durant: "Ben MJ gibi nefret edemem"

Golden State Warriors süperstarı Kevin Durant, rekabetçilikle ilgili düşünce yapısını açıkladı ve bu mentalitenin efsane oyuncu Michael Jordan'ınki gibi olmadığını söyledi.

Golden State Warriors süperstarı Kevin Durant, rekabetçilikle ilgili düşünce yapısını açıkladı ve bu mentalitenin efsane oyuncu Michael Jordan'ınki gibi olmadığını söyledi.

Durant, duruma şu şekilde açıklık getirdi:

"Sahaya girdiğinde, rekabetim o zaman başlar. O zaman birbirimize karşı ne yapmamız gerekiyorsa yaparız. O zaman kendi alanımda ne yapıyorsa onu yaparım ve sen de elinden geleni yaparsın. Ama orada olanları sahadan çıkınca kafamda taşımaya devam etmem. Senden nefret edecek kadar seni umursamıyorum."

"Michael'ın (Jordan), Isiah'ın (Thomas) hep ne kadar nefret ettiklerini falan duyuyorum. Ben evde koltukta uzanırken seni hiç düşünmüyorum bile, hele ki nefret edecek kadar. Ben öyle biri değilim, ama oynadığımızda da seni hiç düşünmem. Aklımda sadece nasıl domine edebileceğim vardır."

Özellikle Michael Jordan'ın kazanma hırsı uğruna takım arkadaşlarına yaptıkları hep tartışma konusu olmuştu.


7/24 NBA TÜRKİYE