Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Curry'nin antrenörü: "Finallerde kendisi gibi değildi"

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry'nin antrenörü Brandon Payne, Curry'nin finallerdeki performansı için 'Kendisi gibi değildi' açıklamasını yaptı.

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry'nin antrenörü Brandon Payne, Curry'nin finallerdeki performansı için 'Kendisi gibi değildi' açıklamasını yaptı.

Playoffların ilk turunda ayağı kayarak dizini sakatlamış olan Curry, finallere kadar düzenli olarak süre alamamıştı. Tüm playoff serisi boyunca diz, omuz ve dirseğinden sıkıntı yaşayan Curry'nin antrenörü, şu şekilde konuştu:

"Finallerde her ne kadar kendisi gibi oynamasını istesem de, kendi gibi değildi. Bahane üretmeyi sevmeyiz, ve bununla ilgili hiçbir bahane üretmeyeceğiz de çünkü ne oluyorsa parkede 48 dakika içinde oluyor. Ama keşke o zaman kendisinin diğer versiyonu gibi, 82 maçta gördüğümüz versiyonu gibi olsaydı."

Curry, Final serisindeki istikrarsız şutuyla sadece 4. maçta ritm bulabilirken, kalan maçlarda pek varlık gösterememişti.


7/24 NBA TÜRKİYE