Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Curry çifti New York'ta hayranlarıyla buluştu

Stephen Curry'nin eşi Ayesha Curry, yeni kitabı 'The Seasoned Life'ın tanıtımı için New York'ta hayranlarıyla buluştu.

Golden State Warriors'un yıldızı Stephen Curry'nin eşi Ayesha Curry, yeni kitabı 'The Seasoned Life'ın tanıtımı için New York'ta hayranlarıyla buluştu.

Stephen Curry'nin de katıldığı imza etkinliğine Curry ailesinin hayranı birçok kişi katıldı.

Genel olarak yemek üzerine olan kitapta Ayesha Curry'nin hazırladığı tarifler yer alıyor. New York'taki toplantıya çevre şehirlerden gelen birçok kişi; "Buraya Stephen Curry için değil Ayesha için geldik. Steph'in geleceğini bilmiyorduk bile' şeklinde yorumlar yaparak kitabını tanıtan Ayesha'ya destek oldular.

Ayesha'nın kitabı hazırladığı dönemle ilgili konuşan Stephen Curry; "Son bir buçuk aydır onu çok yoğun çalışırken gördüm. Sanırım onun playoff'uydu bu." dedi.


7/24 NBA TÜRKİYE