Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Brown, NY'de bir lisede koçluk yapabilir

NBA'deki eski koçlardan Larry Brown, bir sonraki koçluk durağının New York'taki bir lise olabileceğini söyledi.

NBA'deki eski koçlardan Larry Brown, bir sonraki koçluk durağının New York'taki bir lise olabileceğini söyledi.

1969'da başladığı koçluk kariyerinde ABA, NBA ve kolej liglerinde 13 farklı takımın koçluğunu yapmış olan Brown, 14. durağının New York, Doğu Hampton bölgesindeki bir lise olabileceğini açıkladı.

Geçtiğimiz Temmuz ayında SMU'dan (Southern Methodist Üniversitesi) istifa eden Brown, şu anda Doğu Hampton'da yaşıyor ve sonraki durağının burası olabileceğini de şu sözlerle açıklıyor:

"Eğer şu anda kaldığım Doğu Hampton'da bir lise varsa, atletik direktörüyle görüşürüm. Eğer buna başlayacaksam, yarım bırakamam. Bana hala kolejlerle konuşabileceğimi söylediler ama çocuklara da haksızlık yapmak istemiyorum. Yapacaksam, %100 yapacağım. Birlikte çalıştığım oyuncu ve koçlardan o kadar çok öğrendiğim şey var ki, bir şekilde bunları paylaşmak istiyorum."

Geçtiğimiz hafta Hall of Fame seçilen Allen Iverson, Brown'ın kendisini 2001 yılında 'MVP Allen Iverson' şekline dönüştürdüğünü söylemişti.


7/24 NBA TÜRKİYE